Вітаємо магістрів 2019 року!

П'ятниця, Червень 14, 2019 - 11:07

11 червня відбулося урочисте вручення дипломів магістрам кафедри Електронної Інженерії.

Вітаємо переможців ХІ олімпіади з теорії електронних кіл "ТЕК'2018"

П'ятниця, Листопад 23, 2018 - 11:12

22 листопада 2018 року відбулася XI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964 до 2007 року. В олімпіаді взяли участь студенти факультетів технічних напрямків підготовки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Національного авіаційного університету.

Перемогу здобули:

• І місце – Сергій Макарчук (гр. ДМ-62, факультет електроніки),
  • ІІ місце – Владислав Крячко (гр. ДП-61, факультет електроніки),
  • IIІ місце – Микита Копанєв (гр. ФЕ-61, фізико-технічний інститут).

Вітаємо магістрів 2018 року!

Понеділок, Червень 18, 2018 - 22:15

15 червня відбулося урочисте вручення дипломів магістрам кафедри Електронної Інженерії.

До уваги вступників до аспірантури кафедри електронної інженерії в 2018-му році!

П'ятниця, Травень 18, 2018 - 12:02

Відповідно до Умов прийому до аспірантури, необхідно надати рекомендацію кафедри для вступу. Для отримання рекомендації кафедри вам необхідно представити власну дослідницьку пропозицію у вигляді доповіді та презентації на науковому семінарі кафедри ЕІ.

Приблизний зміст доповіді:
тема дисертаційного дослідження, її актуальність, новизна;
стан розробки даної тематики у вітчизняній та зарубіжній науці;
мета та завдання дослідження;
можливі шляхи розв’язання поставлених завдань:
наукові досягнення вступника за цією темою дисертації (публікації у фахових виданнях, патенти, авторські свідоцтва, доповіді на міжнародних конференціях тощо);
участь вступника у науковій діяльності (НДР, інші інноваційні проекти);
пропозиції щодо кандидатури наукового керівника.

Тривалість доповіді -- до 15 хвилин.

Науковий семінар відбудеться
06 червня 2018 р. о 16-00 в ауд. 427-12

З усіх питань звертайтесь електронною поштою до заст. зав. кафедри ЕІ з наукової роботи А.О. Попова (popov.kpi@gmail.com)

Вітаємо з ювілеєм! Юрію Степановичу Синєкопу - 80!

Понеділок, Жовтень 30, 2017 - 22:19

31 жовтня 2017 р. виповнилося 80 років професору Юрію Степановичу Синєкопу.

Колеги, а також студенти і численні випускники кафедри щиро вітають Юрія Степановича, з ювілеєм.

Міцного здоров'я Вам, сімейного щастя, благополуччя!

Початок прийому заяв

Середа, Липень 12, 2017 - 05:54

З 12 липня починається прийом заяв для вступу за сертифікатами ЗНО. Заяви подаються через електронний кабінет абітурієнта. За детальною інформацією звертайтесь до приймальної комісії. Телефон гарячої лінії приймальної комісії +380-93-217-56-00.

Відкрито реєстрацію абітурієнтів у електронній базі

П'ятниця, Червень 30, 2017 - 03:02

З 29 червня починається реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, за допомогою яких подаватимуться заяви на вступ до вищих навчальних закладів.
Прийом заяв починається з 12 липня. За детальною інформацією звертайтесь до приймальної комісії.

Другий захист бакалаврів кафедри Електронної Інженерії

Четвер, Червень 22, 2017 - 14:21

Щиро вітаємо бакалаврів, що захистили дипломні проекти на кафедрі Електронної Інженерії!

• Агарков А.
  • Будік М.
  • Гарматюк Д.
  • Лисюк Д.
  • Манько М.
  • Гапоненко Р.
  • Меденцій Я.
  • Селезньов І.
  • Сльозко М.
  • Смілянець А.
  • Карнаух О.

Перший захист бакалаврів кафедри Електронної Інженерії!

Вівторок, Червень 20, 2017 - 22:15

Щиро вітаємо перших бакалаврів, що захистили дипломні проекти на кафедрі Електронної Інженерії!

• Кузьменко Д.
  • Литвиненко О.
  • Пархоменко А.
  • Стефановський О.
  • Цвігун П.
  • Бабич Д.
  • Козей А.
  • Москаленко О.
  • Сербулова К.
  • Зозуля І.

Перший захист магістрів кафедри Електронної Інженерії

Вівторок, Червень 20, 2017 - 21:49

Щиро вітаємо перших магістрів, що захистили дисертації на кафедрі Електронної Інженерії!

• Ерастов О.
  • Безверхня О.