Прием на пятый курс

Кафедра електронної інженерії проводить підготовку за спеціальністю

«153 - Мікро- та наносистемна техніка»

за спеціалізаціями

«Електронні біомедичні системи і технології»
«Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА

Програма фахових вступних випробувань

Графік прийому абітурієнтів на п’ятий курс на навчання за освітнім рівнем «магістр»

Прийом документів (подання заяв) та проведення конкурсних заходів проводиться у наступні терміни:

-  прийом документів (подання заяв): з 03.07 до 07.07 та з 24.07 до 04.08.2017 р.;
-  вступні випробування  (фахові, з іноземної мови та додаткові): з 08.07 до 15.07 або з 05.08 до 11.08.2017 р. згідно з розкладом, затвердженим головою відповідної атестаційної комісії

З 2015 року допускається прийом на підготовку фахівців ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань

Розклад роботи відбіркової комісії ФЕЛ під час першого етапу прийому документів для вступу на 5 курс в 2017 р.

Термін

Дні

Години

Аудиторія

Корпус

03 - 06 липня 2017 року

Понеділок - червер

14:00-17:00

152

16

07 липня 2017 року

П’ятниця

09:00-13:00

Інтегральний рейтинговий список вступників, які беруть участь у конкурсному відборі на освітню програму магістерської підготовки 2017 року по спеціальності 153-Мікро та наносистемна техніка
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові (за абеткою) Академічна складова академічного рейтингу Творча складова академічного рейтингу Академічний рейтинг вступника Оцінка додаткового випробування Оцінка фахового випробування Оцінка іспиту з іноземної мови Інтегральний рейтинг вступника
На освітньо-наукову програму підготовки денної форми навчання за спеціалізацією Електронні біомедичні системи та технології
1 Смірнов Ярослав Сергійович 4,83 3,00 7,83 не потребує 4,5 5,0 21,83
2 Селезньов Іван Валерійович 4,04 3,00 7,04 не потребує 4,5 5,0 21,04
3 Козей Анастасія Сергіївна 4,54 2,00 6,54 не потребує 4,5 5,0 20,54
4 Гарматюк Дмитро Валентинович 4,38 2,50 6,88 не потребує 4,0 5,0 19,88
5 Сербулова Катерина Олексіївна 4,50 3,00 7,50 не потребує 3,5 5,0 19,50
6 Коломієць Богдан Юрійович 4,29 3,00 7,29 не потребує 3,5 5,0 19,29
7 Зозуля Іван Андрійович 4,25 2,00 6,25 не потребує 4,0 5,0 19,25
8 Манько Максим Петрович 4,48 0,40 4,88 не потребує 4,5 5,0 18,88
9 Агарков Артем Олегович 3,99 не має 3,99 не потребує 4,5 5,0 17,99
10 Вайтишин Валентин Ігорович 4,42 0,50 4,92 не потребує 4,0 5,0 17,92
11 Юневич Олег Анатолійович 4,11 1,00 5,11 не потребує 3,5 5,0 17,11
12 Смілянець Андрій Валентинович 3,84 0,83 4,67 не потребує 3,5 5,0 16,67
На освітньо-наукову програму підготовки денної форми навчання за спеціалізацією Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах
1 Смірнов Ярослав Сергійович 4,83 3,00 7,83 не потребує 4,5 5,0 21,83
2 Селезньов Іван Валерійович 4,04 3,00 7,04 не потребує 4,5 5,0 21,04
3 Гарматюк Дмитро Валентинович 4,38 2,50 6,88 не потребує 4,0 5,0 19,88
4 Сербулова Катерина Олексіївна 4,50 3,00 7,50 не потребує 3,5 5,0 19,50
5 Зозуля Іван Андрійович 4,25 2,00 6,25 не потребує 4,0 5,0 19,25
6 Манько Максим Петрович 4,48 0,40 4,88 не потребує 4,5 5,0 18,88
7 Москаленко Олександр Олегович 4,10 2,00 6,10 не потребує 4,0 4,5 18,60
На освітньо-професійну програму підготовки денної форми навчання за спеціалізацією Електронні біомедичні системи та технології
1 Смірнов Ярослав Сергійович 4,83 3,00 7,83 не потребує 4,5 5,0 21,83
2 Селезньов Іван Валерійович 4,04 3,00 7,04 не потребує 4,5 5,0 21,04
3 Козей Анастасія Сергіївна 4,54 2,00 6,54 не потребує 4,5 5,0 20,54
4 Гарматюк Дмитро Валентинович 4,38 2,50 6,88 не потребує 4,0 5,0 19,88
5 Сербулова Катерина Олексіївна 4,50 3,00 7,50 не потребує 3,5 5,0 19,50
6 Коломієць Богдан Юрійович 4,29 3,00 7,29 не потребує 3,5 5,0 19,29
7 Зозуля Іван Андрійович 4,25 2,00 6,25 не потребує 4,0 5,0 19,25
8 Манько Максим Петрович 4,48 0,40 4,88 не потребує 4,5 5,0 18,88
9 Будік Микита Дмитрович 4,14 1,00 5,14 не потребує 4,5 4,5 18,64
10 Мадай Заріна Олегівна 4,64 1,00 5,64 не потребує 4,0 5,0 18,64
11 Агарков Артем Олегович 3,99 не має 3,99 не потребує 4,5 5,0 17,99
12 Вайтишин Валентин Ігорович 4,42 0,50 4,92 не потребує 4,0 5,0 17,92
13 Юневич Олег Анатолійович 4,11 1,00 5,11 не потребує 3,5 5,0 17,11
14 Сльозко Микола Петрович 3,82 0,66 4,48 не потребує 4,0 4,5 16,98
15 Карнаух Олександра Володимирівна 4,25 не має 4,25 не потребує 4,0 4,5 16,75
16 Матюк Ростислав Юрійович 4,00 0,25 4,25 не потребує 4,0 4,5 16,75
17 Смілянець Андрій Валентинович 3,84 0,83 4,67 не потребує 3,5 5,0 16,67
18 Цвігун Павло Юрійович 4,08 не має 4,08 не потребує 4,0 4,5 16,58
19 Пархоменко Анастасія Андріївна 3,96 не має 3,96 не потребує 4,0 4,5 16,46
20 Литвиненко Олександр Андрійович 4,32 не має 4,32 не потребує 3,5 5,0 16,32
21 Штефа Євгеній Олександрович 3,81 не має 3,81 не потребує 4,0 4,5 16,31
22 Лисюк Дмитро Сергійович 3,40 не має 3,40 не потребує 4,0 4,5 15,90
23 Юріков Олексій Іванович 3,65 не має 3,65 не потребує 3,5 3,5 14,15
На освітньо-професійну програму підготовки денної форми навчання за спеціалізацією Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах
1 Смірнов Ярослав Сергійович 4,83 3,00 7,83 не потребує 4,5 5,0 21,83
2 Селезньов Іван Валерійович 4,04 3,00 7,04 не потребує 4,5 5,0 21,04
3 Гарматюк Дмитро Валентинович 4,38 2,50 6,88 не потребує 4,0 5,0 19,88
4 Сербулова Катерина Олексіївна 4,50 3,00 7,50 не потребує 3,5 5,0 19,50
5 Зозуля Іван Андрійович 4,25 2,00 6,25 не потребує 4,0 5,0 19,25
6 Манько Максим Петрович 4,48 0,40 4,88 не потребує 4,5 5,0 18,88
7 Мадай Заріна Олегівна 4,64 1,00 5,64 не потребує 4,0 5,0 18,64
8 Москаленко Олександр Олегович 4,10 2,00 6,10 не потребує 4,0 4,5 18,60
9 Сльозко Микола Петрович 3,82 0,66 4,48 не потребує 4,0 4,5 16,98
10 Стефановський Олександр Володимирович 3,45 не має 3,45 не потребує 4,5 4,5 16,95
11 Карнаух Олександра Володимирівна 4,25 не має 4,25 не потребує 4,0 4,5 16,75
12 Матюк Ростислав Юрійович 4,00 0,25 4,25 не потребує 4,0 4,5 16,75
13 Смілянець Андрій Валентинович 3,84 0,83 4,67 не потребує 3,5 5,0 16,67
14 Цвігун Павло Юрійович 4,08 не має 4,08 не потребує 4,0 4,5 16,58
15 Пархоменко Анастасія Андріївна 3,96 не має 3,96 не потребує 4,0 4,5 16,46
16 Литвиненко Олександр Андрійович 4,32 не має 4,32 не потребує 3,5 5,0 16,32
17 Штефа Євгеній Олександрович 3,81 не має 3,81 не потребує 4,0 4,5 16,31
18 Меденцій Ярослав Юрійович 3,56 не має 3,56 не потребує 4,0 4,5 16,06
19 Лисюк Дмитро Сергійович 3,40 не має 3,40 не потребує 4,0 4,5 15,90
20 Кузьменко Денис Петрович 3,42 не має 3,42 не потребує 3,5 4,0 14,42
21 Юріков Олексій Іванович 3,65 не має 3,65 не потребує 3,5 3,5 14,15
На освітньо-професійну програму підготовки заочної форми навчання за спеціалізацією Електронні біомедичні системи та технології
1 Зозуля Іван Андрійович 4,25 2,00 6,25 не потребує 4,0 5,0 19,25
2 Будік Микита Дмитрович 4,14 1,00 5,14 не потребує 4,5 4,5 18,64
3 Мадай Заріна Олегівна 4,64 1,00 5,64 не потребує 4,0 5,0 18,64
4 Меденцій Ярослав Юрійович 3,56 не має 3,56 не потребує 4,0 4,5 16,06
5 Гапоненко Роман Костянтинович 3,50 не має 3,50 не потребує 3,5 4,5 15,00
6 Гиря Владислав Вячеславович 3,68 не має 3,68 не потребує 3,0 5,0 14,68
7 Бондаренко Віталій Васильович 3,48 не має 3,48 не потребує 3,5 3,0 13,48
На освітньо-професійну програму підготовки заочної форми навчання за спеціалізацією Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах
1 Мадай Заріна Олегівна 4,64 1,00 5,64 не потребує 4,0 5,0 18,64
2 Пархоменко Анастасія Андріївна 3,96 не має 3,96 не потребує 4,0 4,5 16,46
3 Меденцій Ярослав Юрійович 3,56 не має 3,56 не потребує 4,0 4,5 16,06
4 Гапоненко Роман Костянтинович 3,50 не має 3,50 не потребує 3,5 4,5 15,00
5 Бондаренко Віталій Васильович 3,48 не має 3,48 не потребує 3,5 3,0 13,48
Список зарахованих на освітню програму магістерської підготовки 2017 року по спеціальності 153-Мікро та наносистемна техніка

Денна форма навчання. Освітньо-наукова програма підготовки

Спеціалізація: Електронні біомедичні системи та технології

  • Гарматюк Дмитро Валентинович
  • Козей Анастасія Сергіївна
  • Смірнов Ярослав Сергійович

Спеціалізація: Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах

  • Зозуля Іван Андрійович
  • Сербулова Катерина Олексіївна

Денна форма навчання. Освітньо-професійна програма підготовки

Спеціалізація: Електронні біомедичні системи та технології

  • Агарков Артем Олегович
  • Вайтишин Валентин Ігорович
  • Карнаух Олександра Володимирівна
  • Коломієць Богдан Юрійович
  • Манько Максим Петрович
  • Матюк Ростислав Юрійович
  • Селезньов Іван Валерійович
  • Сльозко Микола Петрович
  • Штефа Євгеній Олександрович
  • Юневич Олег Анатолійович

Спеціалізація: Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах

  • Кузьменко Денис Петрович
  • Лисюк Дмитро Сергійович
  • Литвиненко Олександр Андрійович
  • Москаленко Олександр Олегович
  • Смілянець Андрій Валентинович
  • Стефановський Олександр Володимирович
  • Цвігун Павло Юрійович

Заочна форма навчання Освітньо-професійна програма підготовки

Спеціалізація: Електронні біомедичні системи та технології

  • Будік Микита Дмитрович
  • Мадай Заріна Олегівна

Спеціалізація: Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах

  • Меденцій Ярослав Юрійович
  • Пархоменко Анастасія Андріївна

З Правилами прийому, переліком та термінами подання документів, шкалою оцінювання та порядком зарахування на 5-й курс можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії НТУУ "КПІ".

Інформація про спеціалізації


Спеціальність    153  Мікро- та наносистемна техніка
Спеціалізація    Електронні біомедичні системи і технології
Форма навчання    денна

Вивчають            

Студенти здобувають знання, навички та уміння  у таких сферах, як електронні біомедичні системи, мікро- і наноструктури та компоненти електроніки, схемотехніка та системотехніка, вивчаючи такі дисципліни: основи біомедичних знань, комп’ютерні технології та програмування, компоненти електронної техніки, біофізика,  теорія сигналів, електронні сенсори, експертні системи в біомедицині, цифрова обробка  біомедичних сигналів. Діють програми подвійного диплому між НТУУ «КПІ» та Дрезденським технічним університетом, Korea University.

Кар’єрні можливості        

Випускники працюють інженерами-дослідниками, інженерами -програмістами, інженерами – проектувальниками електронних інформаційних технологій в біомедицині. Наші студенти та випускники проходять практику та працюють в організаціях-партнерах кафедри: компанії «TESCOM», «ЮТАС», «Телеоптик», «DATAGROUP», корпорація «Інком», «Тошиба Медичні Системи», ФІЛІПС УКРАЇНА ЛТД та ін.


Спеціальність    153  Мікро- та наносистемна техніка
Спеціалізація    Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах
Форма навчання    денна

Вивчають                

Студенти здобувають знання, навички та уміння у таких сферах,  як мікро- і наноструктури та компоненти електроніки, схемотехніка, програмування та адміністрування комп’ютерних систем, телекомунікаційні системи та мережі, вивчаючи такі дисципліни: комп’ютерні технології та програмування, компоненти електронної техніки, мікрохвильова техніка, моделювання електронних процесів, компонентів та систем. Діють програми подвійного диплому між НТУУ «КПІ» та Дрезденським технічним університетом, Korea University.

Кар’єрні можливості        

Випускники працюють інженерами-дослідниками, інженерами -програмістами, інженерами – проектувальниками з інформаційних технологій в мікро- та наноелектроніці,  телекомунікаційного обладнання. Cтуденти та випускники проходять практику та працюють  в організаціях-партнерах: компанії «TESCOM», «ЮТАС», «Телеоптик», «DATAGROUP», «System Integration Service», «BeeLine», «Астелит», «Citius», корпорація «Інком», та ін.